O projektu


Projekt výstavby obytného komplexu BYTY – MALENOVICE je budován v městské části Zlína – Malenovice.

Navazujeme na již uskutečněnou výstavbu prvního bytového komplexu v Malenovicích, který byl úspěšně dokončen v roce 2017. Druhý bytový komplex, který bude stát v samém centru Malenovic v klidné lokalitě s veškerou nově budovanou infrastrukturou a zároveň vynikající dostupností. Výstavba začíná v listopadu 2017 a ukončena do konce roku 2019.

Objekt nabízí byty 1+kk až 4+kk, objekt je členěn do bloků A,B a C, kdy byty v horních patrech disponují vysokými lofty a byty v bloku C mají velké předzahrádky. Všechny byty mají velké prostorné balkóny a terasy až 50 m2. Samozřejmostí je výtah v obou blocích, sklepy, kolárna, kočárkárna.

Byty jsou situovány na jižní stranu tak, aby byly odcloněny od hlukové zátěže hlavní komunikace Zlín-Otrokovice, která je ze severní, tedy opačné straně bytů.

Přestože je bytový komplex v samém centru Malenovic, v přímém okolí domu nejsou restaurační zařízení, které by svým hlukem omezovaly bydlení.

K dispozici je 8 garáží, ke každému bytu náleží parkovací stání, za příplatek je možno získat své parkovací stání (kryté nebo nekryté) do osobního vlastnictví.

Součástí bytového komplexu jsou i komerční prostory situované na stranu k hlavní komunikaci, kde v přízemí a druhém patře budou prodejny, ve 3.a 4. NP budou kancelářské prostory či ordinační zařízení.

V přímé blízkosti jsou 2 základní školy, mateřská škola, obchod, pošta, sportovní centrum s restaurací, zastávka MHD, dálnice směr Brno, velké obchodní centra, Malenovický hrad.

Bytový komplex není stavěn (tak jako většina současně vznikajících nových komplexů) „na zelené louce“, ale je zasazen uvnitř malebné části v centru Malenovic, kde i přesto, že byty jsou v těsné blízkosti veškeré dopravní infrastruktury, budete vnímat klid, soukromí a sousedskou atmosféru. Byty jsou koncipovány jako ideální bydlení pro rodiny s dětmi, ale vzhledem k rozmanitosti a velikosti bytů jsou vhodné jako výhodná investice.

Fotogalerie


 

Katalog STANDARDŮ


katalog STANDARDŮ

Vaše nové bydlení


Projekt výstavby obytného komplexu
BYTY – MALENOVICE

Je budován v městské části Zlína – Malenovice.

Bytový dům je situován v samém centru Malenovic, v klidné lokalitě s veškerou nově budovanou infrastrukturou a zároveň vynikající dostupností.

NOVÉ BYTY VE ZLÍNĚ

Byty jsou směřovány na jižní stranu s dispozičním řešením od 1+KK a 4+KK

Bytový komplex je navržen jako 5.podlažní a sestává se ze tří bloků A, B, C.

Komerční prostory


K prodeji až 900m2

prodejna s velkou výlohou do ulice

obchody a služby, kanceláře

školící středisko, ordinace,...

4 patra komerčních prostor

Inspirace


 

Kontakt


Zavolejte a sjednejte si schůzku

T: +420 608 849 532

E: mozny@amoprojekt.cz

T: +420 604 370 894

E: otepka@amoprojekt.cz

T: +420 604 598 944

E: gerykova@amoprojekt.cz

Adresa kanceláře


A.M.O. byty-malenovice s.r.o.

Sokolovská 1154

763 02 Zlín, Czech Republic

GPS: 49°12'16.8"N 17°35'27.3"E

Kudy k nám?

Místo výstavby

Veškeré údaje, rozměry a vyobrazení mají pouze informativní charakter, jsou nezávazné a společnost A.M.O. byty-malenovice, s.r.o., si vyhrazuje právo na změny. Aktuální údaje jsou k dispozici na vyžádání v kanceláři společnocti - tel.: +420 604 598 944.
Domluvte si schůzku.